karta zblizeniowa Mirafe Powiększ

karta zblizeniowa Mirafe

Nowy produkt

do zastosowania jako elektroniczna portmonetka

Więcej szczegółów

1 Towar

termin realizacji 1-2 tygodnie

7,38 zł z podatkiem VAT

Więcej informacji

Termin dostawy:do 7 dni robocze (w zależności od stanów magazynowych)

Minimalne zamówienie: 10 szt.

Oferujemy także karty Mifare zadrukowane metodą offsetową - zapytaj o cenę.

ZASTOSOWANIE:
Karty zbliżeniowe Mifare znajdują powszechne zastosowanie w miejscach ogólnodostępnych, gdy trudno jest połączyć kablami miejsca poboru opłat z komputerami kas lub z serwerem firmowym.

Karty zbliżeniowe najczęściej stosowane są jako np. karty płatnicze w komunikacji miejskiej, na parkingach, na wyciagach narciarskich i innych popularnych usługach, takich jak :
- systemy klubowe: fitness, sauny
- stołówki pracownicze
- płatny dostęp do pomieszczeń

Nasza firma proponuje zastosowanie kart Mifare, jako elektronicznych portmonetek w przedpłatowych systemach dystrybucji energii elektrycznej, wody, gazu, ciepła lub chłodu, itp. w miejscach ogólnodostępnych np. na campingach, przystaniach jachtowych (marinach), małych lotniskach, na ogródkach działkowych, na cmentarzach, w miejscach mycia samochodów, itd.

Sposób wykorzystania kart Mifare jest następujący:
1. Administrator wydaje użytkownikowi kartę załadowaną określoną wrtoscia kredytu (w złotówkach, kWh, m3, itp). Karta może być ładowana wielokrotnie. Ładowanie kart odbywa się przy pomocy specjalnego czytnika z portem USB i aplikacji na komputer PC z systemem MS Windows (dostępne w naszym sklepie).
2. Użytkownik zbliża kartę do czytnika i w ten sposób płaci z góry określoną kwotę za usługę. Czytnik zdejmuje z karty zaprogramowaną ilość punktów (czyli kwotę).

Czytnik może zawierać przekaźnik otwierający przejście, gniazdko elektryczne, zawór, itp. Ilość czytników w systemie jest dowolna i każdy z nich może zdejmować różne ilości punktów czy wartości kredytów.
Elementem oferowanych w naszym sklepie urządzeń jest wyświetlacz LCD wskazujący użytkownikowi stan karty. Na koniec użytkownik może rozliczyć z administratorem pozostały - niewykorzystany kredyt.

Zaletą powyższego rozwiązania jest off-line'owy tryb pracy, co oznacza, że czytniki nie muszą być połączone kablami z nadrzędnym komputerem.

Przykładem zastosowania mogą być usługi w przestani jachtowej. Administrator przystani wydaje żeglarzowi kartę załadowaną kredytem pozwalającym na korzystanie np. z
-- przyłączenia łodzi do dowolnej z rozdzielnic elektrycznych umieszczonych na nabrzezu przystani
-- toalety
-- natrysku
-- pralki
-- wifi itp.
Podobnie można realizować pobieranie opłat za usługi w miejscach ogólnodostępnych np. na campingach, na